Televize Béčko zahajuje provoz

becko-logo-startupVe třídě 1.B není zvykem vyhlašovat dny otevřených dveří. Rodiče mohou bez nutnosti cokoliv řešit kdykoliv přijít a osobně se zúčastnit libovolné hodiny nebo několika vyučovacích hodin. Nyní ….…bude toto možné i prostřednictvím internetu. Přímý přenos z vyučování probíhá prostřednictvím privátního televizního kanálu internetové „Televize Béčko„.

Vysílání je určeno pro rodiče žáků a není tedy veřejně přístupné. Pro získání přístupu je třeba se zaregistrovat. Objeví se bezpečnostní dialog (šedé okno), který chrání přístup do našeho systému před zlými internetovými roboty. Zadejte jméno „gigaserver“ a heslo „gigaserver“. Poté při samotné registraci, prosím, uveďte své plné jméno, svoji emailovou adresu a jméno dítěte.

Přístup do systému Televize Béčko mohou získat pouze rodiče dětí třídy. Zpracování registrace probíhá ručně a díky tomu je míra bezpečnosti vyšší.

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené a jeho autorem je Jan Žilka. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.